Анна Колосова

Випускниця 2007 року, веб-дизайн, дизайн друкованої реклами, відеореклама, з 2010р - власник інтернет-магазину дитячого одягу modniditky.com

Я не шкодую що 5 років навчалась саме на КМВ, і що в свій час зробила саме такий вибір. Залишилися тільки хороші спогади про студентські роки, хоч і працюю не по спеціальності, але це не пов'язано з тією базою, яку я отримала під час навчання, у кого є бажання вчитися той отримає знання в повному і необхідному об'ємі. Тут же в своїй групі зустріла свого майбутнього чоловіка – тому вдячна КМВ двічі.

Якщо голова є на плечах, то поступити на держ. місце особливої складності не складає Можливо отримати потужну базу і диплом на який з повагою подивиться будь-який роботодавець. Прекрасний факультет, матеріальна база на найвищому рівні. Усім рекомендую.Точно знаю, що викладачі зацікавлені в тому, щоб дати свої знання студентам, взагалі викладачі саме на нашій кафедрі позитивні, веселі і заслуговують пошани! Не буду брехати і обіцяти що все буде казково - буде важко і ДУЖЕ лінь вчитись, також трапляються і викладачі не дуже компетентні, і предмети котрі не кожному «по зубам», і виснажливі занудні сесії... але результат того вартий!

Якщо не знання то капітальний досвід по "виживанню" в критичних ситуаціях гарантовано, тому в подальшому житті не пропадеш!

На рахунок корупції. Ну, взагалі-то викладачів дратують не знання, а їх повна відсутність і небажання їх отримувати. Учити потрібно, розуміти потрібно, працювати потрібно, бігати і вчасно здавати, а не тоді коли півень клюне. За час навчання жодного разу не вимагали тому і не платила, окрім предметів на яких (правду сказати) було лінь зациклюватись – тому раз чи двічі таки «грішила». Окрім навчання, раджу гарно відпочивати, адже все-таки студентський період в житті дуже швидко закінчується.

Наш КМВ - сила!

Клієнти по дизайну: Chicken Hut, Panorama Plaza, Станіславська Торгова Компанія, АН «Полярис», Космолюкс, Експооптика, Фаверекс, Вікносвіт, Нет Груп «Фаворит», Авалон, Колорадо, Ель Клуб, Явір-таксі, «Капітошка», «Маленький Енштейн» і тд.