Гавронський Тарас

Випускник 2013 року - інженер-конструктор на фірмі "Забава"

Кожна людина, яка дивиться вперед, може сміливо сказати, що майбутнє сучасного суспільства, а особливо науково-технічної галузі тісно повязані з цифровими технологіями.

Обравши кафедру комп'ютеризованого машинобудівного виробництва ви отримали можливість стати провідними фахівцями інженерної справи. У цьому вам допоможе кваліфікований колектив кафедри, який забезпечить вас високим рівнем підготовки по технічних дисциплінах, та надасть фундаментальні знання за такими напрямками як компютерне моделювання, програмування, дизайн та анімаційна графіка а також мікропроцесорна техніка.

Поєднання інженерно-технічних знань з комп'ютерними технологіями зробить вас затребованими спеціалістами на ринку праці не лише в нашій країні, але і за кордоном.

Проте обсяг матеріалу, який пропонує кафедра, є настільки великий, що поглинути його досить складно за такий період як пять років, тому кожен з вас повинен зробити вибір в якому напрямку рухатися. Цей вибір може стати переломним моментом, коли можливо вперше в житті ви приймете рішення яке вплине на ваше майбутнє. Але в цю мить, коли ви стоїте на роздоріжжі, у вас є грандіозний козир в рукаві - це мудра порада та життєвий досвід викладачів університету.

В цьому і полягає їхнє завдання - надати вам поштовх в певному напрямку, але щоб рухатися по цьому шляху і стати якісним фахівцем, вашими найкращими друзями повинні стати терпіння і наполегливість. В період студентських років ви повинні значну увагу приділяти самоосвіті, намагайтесь навчатись і в стінах універститету і за його межами, тому що такої свободи дій, як за ці пять років можливо більше і не буде.

Багато моїх знайомих розповідають, що студентські роки були найкращими в їхньому житті, і як вони гарно проводили тоді час. Я ж на це можу сказати що вони змарнували цей період свого життя. Чому? Тому що кожен хто переступив поріг вищої школи має два ваіанти на вибір: перший - "гарно провести час", тобто насолодитися життям зповна, другий - розглянути ці пять років як інвестицію в майбутнє, а вже потім після закінченя насолоджуватися життям завдяки плодам праці в університеті.

Запамятатйте, що люди, які проводять своє життя в погоні за насолодою не тільки не рятуються від нудьги, але і більше за інших від неї страждають.

Що стосується мене особисто, я вдячний кафедрі за те що працюю по спеціальності, чого не можуть сказати про себе більшість випускників ВУЗів України. Після закінчення університету, економічний і культурний центр Прикарпаття - місто Івано-Франківськ, я змінив на історичну столицю буковинського краю - Чернівці, де працюю на фірмі з виробництва розважальних атракціонів і 5-д кінотеатрів "Забава" на посаді інженера-конструктора. Робота у мене досить цікава та різноманітна, а щодо запропонованих умов праці, я можу сміливо сказати, що в нашій країні знайдеться небагато роботодавців, які могли б конкурувати з даним підприємством.