Програмне забезпечення

PowerSHAPE

В науковій бібліотеці Івано-Франківського національного технічного університету нафти і газу відбулася знакова подія в науковому житті Прикарпаття. ІФНТУНГ підписав угоду про співпрацю із всесвітньо відомою компанією «Delcam», яка входить до трійки лідерів світових постачальників СAD/CAM-систем (системи, які охоплюють як сам процес комп’ютеризованого проектування виробництва, так і програмно-обчислювальні комплекси, які використовують інженери-технологи). Про важливість події може свідчити той факт, що компанію «Delcam» представляв один з її засновників й виконавчий директор Х’ю Хамфріс.

Серед користувачів компанії "Delcam" близько 30 000 організацій у більш ніж 90 країнах світу. Вона також широко відома своїми технологічними розробками: від авіаційного суднобудування та взуття фірми NAC до дизайнерських програм кіноіндустрії, зокрема Бетмена «одягали» інженери з «Delcam».

ІФНТУНГ підписану угоду та надані матеріали отримав завідувач кафедри комп’ютеризованого машинобудівного виробництва Віталій Панчук.

SolidWorks

З 2011 року до ліцензованих прикладних програм в навчальний цикл кафедри долучений SolidWorks. Головне призначення якого тривимірне твердотільне моделювання деталей та механізмів. Укладена угода про 200 студентських місць.

ANSYS

З 2011 року, з метою ефективного проведення інженерно-наукового аналізу механічних систем до ліцензованих ПП, що вивчаються на кафедрі долучено ANSYS.

SprutCAM

Ліцензоване програмне забезпечення для розробки виконавчих програм для верстатів з ЧПК.

КОМПАС

Вивчаємо з першого курсу як базовий предмет з курсу інженерної комп'ютерної графіки.